نرم افزار مدیریتی کلوپ بازی

درباره ی نرم افزار مدیریتی کلوپ بازی :

اولین نرم افزار مدیریت کلوپ بازی فارسی (نرم افزار مدیریت گیم نت)  ، دارای امکانات ویژه بی نظیر ( محاسبه گر زمان و قیمت و مدیریت گیم نت و کلوپ).نرم افزار مدیریت گیم نت پارسینه سافت یک دستیار تمام عیار برای مدیریت و محاسبات درآمد گیم نت در هرنوع ( کامپیوتر ، ایکس باکس ؛ پلی استیشن ، بازی های میزی و..) می باشد.دارای منوهای فارسی که می تواند بهترین دستیار برای صاحبان و اداره کنندگان این اماکن و اماکن دیگر تفریحی نظیر آن باشد:

 

نرم افزار مدیریتی کلوپ بازی

ویژگی ها ی نرم افزار مدیریتی کلوپ بازی:

نرم افزار مدیریتی کلوپ بازی شامل 36 ایستگاه بازی به طور هم زمان با تایمر. تفکیک کنسول های بازی مختلف با تعیین تعرفه های جداگانه و جزئیات حساب مشتریان همراه با تصویر و آمار دریافت روزانه و میان دو تاریخ تعیین شده. آمار بستانکاری و خرج روزانه. محاسبه تعرفه با دو مبلغ جداگانه برای مشتریان عادی و ویژه. قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی دقیق و کامل از اطلاعات ثبت شده. قابلیت یادداشت گذاری برای هر کنسول جهت یادآوری هنگام بستن فاکتور ثبت.گزارشگیری کالا ها و خدمات بوفه ارایه شده در تاریخ مشخص تنظیم زمان شروع با تاخیر. منوی تمام فارسی و صدها ویژگی دیگر.

امکانات کلی نرم افزار مدیریتی کلوپ بازی

مدیریت اعتبار کاربران. ثبت فعالیت های کاربران و مدیریت درآمد و هزینه ها و مدیریت بوفه.کاربران نامحدود و کنترل کلاینت ها و زمان سنج محاسبه ی مبلغ بر حسب زمان حذف و اضافه آیتم در خدمات ویژه ( بوفه ). اختصاص کیف پول (شارژ) به مشتری و جابه جایی کنسول های یک مشتری. گزارش تفکیکی کارکرد هر کنسول محاسبه گر زمان و قیمت برای گیم نت

درباره ی ما

گروه مهندسی نرم افزاری پارسینه وب متشکل از تیمی است که معدل سابقه تجربه برنامه نویسی، طراحی و پیاده سازی وب سایت در آن ها بیش از 10 سال میباشد. ما بیش از 100 پروژه موفق در این سالها انجام داده ایم که در امور مختلفی مانند طراحی وب سایت های استاتیک، وب سایت های داینامیک، پرتال های خبر و برنامه نویسی انواع سیستم های مبتنی بر وب، برنامه نویسی های مبتنی بر اس ام اس و راه اندازی انواع فروشگاه اینترنتی و گرافیک و برنامه نویسی تحت ویندوز و غیره بوده اند. ارائه راهکار های جذب مشتری در اینترنت و به طور کلی تجارت الکترونیک نیز از دیگر خدمات ما بوده اند.

اطلاعات بیشتر:

نیاز به اینترنت ندارد
پلتفرم مورد نیاز ویندوز – نسخه های مختلف
نوع دسترسی خرید لایسنس اشتراک
تعداد کاربران هر لایسنس برای یک سیستم کامپیوتری
حجم فایل نصبی 7مگابایت
زبان تمام فارسی

                         فروش انحصاری نسخه اورجینال این نرم افزار با پشتیبانی مادام العمر در پارسینه سافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *