آشنایی با پاکت باکس پوچ و انواع آن

پالت های پلاستیکی در صنعت های وابسته مانند پتروشیمی و کشاورزی و همچنین در زمینه های مختلف زندگی روز مره افراد بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. و به همین دلیل خرید و فروش پالت پلاستیکی و قیمت پالت پلاستیکی ارزان در زمینه های مختلف صنعت به خصوص صنایع تولید پلاستیک از اهمیت بالایی برخوردار است که مصرف پالت های پلاستیکی در این صنایع روز به روز در حال افزایش است.
یکی از پرکاربرد‌ترین و بهترین انواع پالت پلاستیکی در زمینه صنایع پلاستیک، صنایع خودرو سازی، صنایع بسته بندی پالت پلاستیکی سبک است که این محصول با توجه به نیاز بسیار بالا در این صنعت به صورت گسترده و در حجم بسیار بالا مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله دیگر انواع پالت پلاستیکی می توان به باکس پالت پلاستیکی دست دوم  اشاره نمود که برای فروش مناسب در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرد.
خرید و فروش پالت پلاستیکی در انواع سایز ها و رنگ های مختلف و همچنین پالت پلاستیکی با توجه به نوع استفاده می تواند مورد استفاده قرار گیرد. امروزه با توجه به پیشرفت بسیار در زمینه علوم تولیدی و صنعت، هر کدام به نحوی توانسته است در پیشرفت این صنعت موثر باشد، پالت پلاستیکی با توجه به ابعاد و وزن مورد استفاده که در کاتولگ پالت پلاستیکی سایت شرکت صنعتی شایان اعتماد موجود است، می تواند نقش بسزایی در افزایش فروش و همچنین خرید و فروش محصولات به شکل گسترده و با قیمت مناسب داشته باشد.
قیمت باکس پالت پلاستیکی
مهم ترین انواع باکس پالت پلاستیکی و کاربردهای آن باکس پالت پلاستیکی در فروشگاه‌ها، انبارها، فرودگاه‌ها، بنادر، ترمینال‌ها و دیگر مکان های خرید و فروش پالت پلاستیکی انواع پالت بندی وجود دارد که ما در این جا به شرح انواع پالت بندی ها می پردازیم: پالت بند، پالت بند به طور معمول برای بسته بندی استفاده می شود و به دلیل وزن سبک آن قابلیت استفاده و حمل و نقل بسیار بالایی دارد. پالت بند در بازار به دو مدل تخت و مشبک موجود است. پالت بند تخت، پالت بند تخت از جنس پی وی سی است که بسیار محکم و مقاوم می باشد. پالت بند مشبک، پالت بند مشبک دارای ضخامت بیشتری است. معمولا در هر پک پالت بند از دو نوع پالت بند تخت و پالت بند مشبک موجود است. پالت بند تاشو، پالت بند تاشو به دلیل قابلیت تاشو بودن قابلیت استفاده برای چندین پک را دارد پالت بند تاشو در سایز های متفاوت در فروشگاه های آنلاین موجود است. پالت بند ساده پالت بند ساده از جنس پی وی سی است که به دلیل استفاده زیاد و کاربرد آسان در بسیاری از موارد استفاده می شود. پالت بند ساده در ابعاد مختلفی در بازار موجود است.

فروش باکس پالت پلاستیکی

مهم ترین کشور های خریدار باکس پالت پلاستیکی ایران ترکیه و کشورهای دیگر است. در ضمن کشورهای عربی هم که در سال ها اخیر در لیست صادرات باکس پالت پلاستیکی قرار گرفته اند نیز با کشور ترکیه در تماس هستند. به عنوان مثال کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشور های شرق آسیا از جمله کشورهایی هستند که در سال ها گذشته تقاضای بالایی برای خرید محصولات پلاستیکی و لاستیکی داشته‌اند. در این راستا ایران از کشورهای مختلف از جمله کشورهای شرق آسیا و شرق اروپا، خاورمیانه، آمریکا و خاورمیانه استقبال زیادی برای خرید و فروش باکس پالت پلاستیکی داشته است. کاربردی بودن باکس پالت پلاستیکی سبب شده افراد زیادی به دنبال خرید باکس پالت پلاستیکی باشند و بازار فروش باکس پالت پلاستیکی به یکی از پرفروش ترین بازارهای کشور تبدیل شود.

انواع باکس پالت پلاستیکی

باکس پالت پلاستیکی مناسب برای مصارف مختلف تولید انواع کالا از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل خرید و فروش باکس پالت پلاستیکی و قیمت باکس پالت پلاستیکی مناسب برای مصارف مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است.برای خرید کالای مورد نیاز خود به باکس پالت پلاستیکی نیازمند هستید. خرید از فروشگاه‌های متعدد برای خرید بهترین جعبه پالت پلاستیکی و قیمت جعبه پالت پلاستیکی مناسب برای مصارف مختلف مهم‌ترین موضوع در خرید انواع کالا از فروشگاه هاست. خرید از یک فروشگاه معتبر و با کیفیت تضمین کننده طول عمر کالا خواهد بود.در کشور ما از گذشته پالت‌های پلاستیکی کاربرد بالایی برای مصارف مختلف داشته است. از پالت‌های چوبی و پلاستیکی و غیره برای مصارف مختلفی در کشور استفاده می‌شود. به تازگی تولید پالت پلاستیکی و قیمت پالت پلاستیکی مناسب برای مصارف مختلف نیز به همین دلیل بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. پالت‌های پلاستیکی به دلیل قابلیت بازیافت و استفاده در سایر مصارف از محبوبیت بالایی در کشور برخوردار است.

لیست قیمت باکس پالت پلاستیکی

بیشترین میزان باکس پالت پلاستیکی در سایز‌های گوناگون تولید می‌شود و با توجه به کاربرد‌های مختلف قیمت باکس پالت پلاستیکی متفاوت می‌باشد. باکس پالت پلاستیکی که با نام باکس پالت پلاستیکی شناخته می‌شود و یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصولات قابلیت بسته بندی انواع کالا با اشکال مختلف می‌باشد.از جعبه پالت پلاستیکی برای حمل پالت‌های پلاستیکی نیز استفاده می‌شود. همچنین در صنعت از پلاستیک برای ساخت پالت پلاستیکی نیز استفاده می‌شود. خرید و فروش پالت پلاستیکی با قیمت مناسب و با کیفیت بسیار بالا انجام می‌شود و یکی از بهترین باکس پالت پلاستیکی به شمار می‌آید. فروش باکس پالت پلاستیکی مورد استفاده در صنایع مختلف صورت می‌پذیرد.از قیمت باکس پالت پلاستیکی که مورد استفاده قرار می‌گیرد می‌توان استفاده کرد. برای اطلاع از آخرین قیمت روز و همچنین ارتباط مستقیم با تامین کنندگان باکس پالت پلاستیکی می توانید از وبسایت و اپلیکیشن باسکول استفاده کنید. باسکول به عنوان بزرگترین مرجع خرید و فروش عمده ایران، این امکان را در اختیار خریداران و فروشندگان قرار داده است تا بدون دخالت واسطه های متعدد با یکدیگر به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرده و نسبت به خرید یا فروش محصول مورد نظر خود اقدام کنند. برای اطلاع از قیمت محصول مورد نظر خود نیز می توانید بعد از ثبت نام در سایت باسکول یا نصب اپلیکیشن باسکول با فروشندگان عمده تماس برقرار کرده و نسبت به استعلام قیمت کالا اقدام کنید. چگونه بهترین تامین کنندگان باکس پالت پلاستیکی را پیدا کنیم؟ با استفاده از بازار عمده باسکول می توانید به راحتی با تعداد زیادی از تامین کننده باکس پالت پلاستیکی درجه یک به صورت مستقیم و بدون واسطه ارتباط برقرار کنید. بهترین راه برای خرید باکس پالت پلاستیکی مستقیم و با بهترین قیمت از تامین کنندگان چیست؟ بازار باسکول امکان ارتباط شما با هزاران فروشنده را فراهم کرده است و شما می توانید به راحتی نسبت به خرید باکس پالت پلاستیکی اقدام کنید. آیا تامین کنندگان باکس پالت پلاستیکی می توانند از بازار عمده باسکول برای فروش محصولات خود استفاده کنند؟ بله، تولیدکنندگان عزیز می توانند با استفاده از باسکول با خریداران مختلف از سراسر کشور ارتباط مستقیم برقرار کنند.

 

 

برای پاسخ به سوال باکس پوچ چیست؟ که سوال بسیاری از خریداران میباشد باید گفت به پاکتی که به جزء قسمت بالای پاکت که برای ریختن محصول میباشد سه طرف دیگر پاکت یعنی دو قسمت کناری و زیر پاکت دارای گاست میباشد، باکس پوچ میگویند.

از جمله مزایا پاکت باکس پوچ داشتن زیپ پروانه ای میباشد یعنی در حالت اولیه زیپ پاکت به دو سمت نچسبیده است. این فرایند باعث میشود شما بتوانید راحت تر محصولات را داخل پاکت بریزد و سپس با دستگاه دوخت حرارتی بالای پاکت را دوخت بزنید که هم زیپ پلمپ و هم خود زیپ پاکت برای مشتری کار آمد باشد.در ادامه مقاله به معرفی کامل این محصول میپردازیم.

آنچه در این مقاله می خوانیم:

 • اهمیت بسته بندی
 • معرفی انواع جنس باکس پوچ
 • ویژگی ها و مازایای باکس پوچ
 • موارد مصرف پاکت باکس پوچ
 • چاپ پاکت باکس پوچ
 • سایز بندی پاکت باکس پوچ

اهمیت پاکت بسته بندی

بسته بندی محصولات شما اغلب برای حمل و نقل و عرضه آن‌ها به بازار ضروری است، اما فرصتی عالی برای افزایش فروش است.

طبق  مطالعه اخیر، 72 درصد از مصرف کنندگان می‌گویند طراحی بسته بندی بر تصمیمات خرید آن‌ها تأثیر می‌گذارد. اگر به اندازه کافی بر روی بسته بندی خود تمرکز نکنید، فروش بالقوه و فرصت های تبلیغ برند خود را از دست خواهید داد.

بیایید بررسی کنیم که بسته بندی محصول چگونه می‌تواند بر فروش تأثیر بگذارد و چرا اینقدر مهم است.پاکت بسته بندی نقش های مهمی را برای شرکت ها و مشتریان امروزی ایفا می‌کند و در کنار کارکردهای مرتبط با بازاریابی، فروش و آگاهی از برند، نقش های کاربردی متنوعی دارد. یکی از نقش های کاربردی مهمی که بسته بندی ایفا می‌کند محافظت از محصولات در حین حمل و نقل و تا زمانی که مشتری بسته بندی را باز کند است. اگر محصول در هنگام دریافت مشتری آسیب ببیند، تصور آن‌ها از شرکت شما نیز آسیب می بیند و احتمالاً باید محصول را جایگزین کنید یا پول او را بازپرداخت کنید.

باز کردن بسته بندی نیز باید آسان باشد و طراحی بسته بندی باید باز کردن بسته بندی محصول را آسان کند، زیرا این کار تجربه بهتری را برای مشتری فراهم می‌کند.

نقش کاربردی دیگری که بسته بندی ایفا می‌کند کمک به مصرف کنندگان در شناسایی محصولات است اطلاعات کافی را از طریق متن، تصاویر و سایر اشکال ارتباطی ارائه دهد تا مصرف کننده بتواند به سرعت آنچه را که در بسته است شناسایی کند.

تفاوت در بسته بندی، مانند رنگ، همچنین می‌تواند برای نشان دادن مدل های مختلف برند یک محصول مفید باشد. بسته بندی شامل عناصر برند مانند لوگو، رنگ برند و فونت برند نیز می‌تواند به مشتریان در شناسایی شرکت تولید کننده محصول کمک کند.

همچنین می‌تواند به مشتریان جدید کمک کند تا برند شما را بشناسند و آگاهی از برند را افزایش دهند. بسته بندی یک فرصت عالی برای آگاهی از برند است و همچنین باید با شخصیت برند شرکتی که محصول را می فروشد مطابقت داشته باشد..

انواع جنس باکس پوچ

باکس پوچ متالایز 3 لایه متشکل از:

لایه داخل پلی اتلین لایه وسط پلی استر متالایز لایه بیرونی پلی استر شفافی که روی آن رنگ چاپ شده است.

باکس پوچ کرافت 3 لایه این پاکت متشکل از:

لایه داخل پلی اتیلین  لایه وسط پلی استر متالایز لایه بیرونی لمینت کرافت

باکس پوچ شفاف مات 2 لایه این پاکت متشکل از:

لایه داخلی پلی اتیلین لایه بیرون پلی استر شفاف مات

باکس پوچ شفاف براق 2 لایه این پاکت متشکل از:

لایه داخلی پلی اتیلین لایه بیرون پلی استر شفاف براق

باکس پوچ شفاف مات با پنجره براق 2 لایه این پاکت متشکل از:

لایه داخلی پلی اتیلین لایه بیرونی پلی استر شفاف که قسمت ماتش رو لاک مات کننده ریخته شده است.

ویژگی ها و مزایای باکس پوچ

از بروز ترین امکانات پاکت باکس پوچ متالایز 3 لایه  میتوان به زیپ جیبی پاکت اشاره کرد.طریقه کارایی این زیپ به این شکل است که بعد از پر کردن محصول بالای پاکت را با دستگاه دوخت حرارتی دوخت میزنید.و مصرف کننده زیپر یا زیپ پلمپ یا زیپ جیبی رو کشیده و از زیپ داخل پاکت استفاده میکند.

توجه کنید حداقل احتیاج خرید پاکت باکس پوچ داشتن دستگاه دوخت حرارتی میباشد که در سایت زپ پک دستگاه دوخت مناسب پاکت ها قرار داده شده است.

دارای کفه‌ ی صاف بوده و قابلیت ایستایی بالایی دارد.

پر کردن محصول داخل پاکت بسیار راحت‌تر از سایر پاکت‌های انعطاف‌پذیر می‌ باشد.

جایگزین مناسبی برای جعبه‌های کارتن تاشو می‌ باشد.

امکان نمایش برند تجاری را در هر چهار طرف پاکت فراهم می‌کند.

با توجه به کاهش هزینه مواد اولیه باکس پوچ در مقایسه با  بسته بندی هایی همچون بطری و قوطی،مزایای بیشتری دارد مانند:

 • استفاده چندین باره از پاکت
 • چاپ پذیری مناسب
 • حجم پذیری مناسب
 • جذابیت بصری
 • رنگ بندی متنوع

 موارد مصرف پاکت باکس پوچ

 • ادویه جات
 • خشکبار
 • غلات
 • میوه خشک
 • پودرهای صنعتی، بهداشتی، غذایی، دارویی، شیمیایی
 • حبوبات
 • گرانولا
 • گیاهان داروئی
 • دم نوش
 • چای
 • فلافل
 • ناگت
 • کلوچه
 • قهوه
 • خشکبار
 • برنج و غلات
 • غذای منجمد
 • غذای نیمه آماده
 • پودر های فوری
 • شیرینی شکلات
 • کود شیمیایی
 • بذر گیاهی
 • غذای حیوانات خانگی
 • و….

چاپ پاکت باکس پوچ

چاپ سیلندر

در این نوع چاپ چند مولفه احتیاج است:

داشتن مجوز و توان سفارش 1 تنی از یک سایز که با توجه به سایز و طرح میتوانیم اعلام کنیم که در یک ست سیلندر چند طرح از یک سایز را  در سیلندر می توان قرار داد.

چاپ سیلک

حداقل سفارش از یک سایز، یک رنگ، یک مدل و یک طرح  1000 عدد میباشد.

در چاپ سیلک محدویت چاپ داریم یعنی:

 • پس زمینه رنگ پاکت است
 • تلفیق رنگ ها را نمیتوانیم داشته باشیم
 • و با توجه به سایز میتوانیم اعلام کنیم برای هر سمت چند رنگ میتوانیم چاپ کنیم

سایز بندی باکس پوچ

باکس پوچ متالایز 3 لایه ( 20*12 ، 26*14 ، 28*17 ، 42*22 ، 44*27 )

کرافت 3لایه ( 20*12 ، 26*14 ، 28*17 )

شفاف براق ( 20*12 ، 26*14 ، 28*17 )

شفاف مات ( 20*12 ، 9.5*25 ، 26*14 ، 28*17 )

شفاف مات با پنجره براق ( 20*12 ، 26*14 ، 28*17 )

ظرفیت باکس پوچ

نکته بسیار مهم راجع به ظرفیت:

مقدار حجمی که هر سایز در بر میگیرد بستگی به محصول شما دارد اطلاعاتی که ما در اختیار شما قرار میدهیم بر اساس دان یا پودر قهوه میباشد.

سایز اختصاصی پاکت باکس پوچ

اگر شما به سایز دیگری به غیر از سایز های عمومی یا رنگ دیگری از موجودی انبار احتیاج دارید کافیست 300 کیلو به همراه یک سیلندر سفارش ثبت کنید.

تلاش زیپ پک

طبق سال ها کار کردن در حوزه بسته بندی و اطلاعات گیری جامعه از مشتریان هدف هر حوزه توانستیم تجربه خوبی از مشورت با مشتریان با ارزش و محترم زیپ پک بدست بیاوریم.

حاصل این تلاش های ارزنده سایت زیپ پک میباشد.

ما در سایت زیپ پک همه نوع تنوع بسته بندی به همراه بهترین کیفیت حال حاضر ایران را گرد آوری کرده ایم که حاصل این تنوع همه نوع بسته بندی تخصصی میباشد .چه پاکت هایی که نور عبور میکنند به اصطلاح یک رو شفاف یا پنجره ای چه پاکت هایی که 100 درصد از نفوذ نور به داخل پاکت جلوگیری میکنند.

در سایت زیپ پک قیمت ها، تعداد در کیلو، مدل ها و سایز های مختلف درج شده اند که به راحتی میتوانید برای هر پاکت قیمت را مقایسه کنید و بهترین و منطقی ترین خرید را بر اساس ذهنیت و احتیاج های خودتان انجام دهید.

در این مقاله همه مدل های پاکت باکس پوچ  همراه با کارایی و سایر مزایاها را بررسی کردیم، حال برای خرید باکس پوچ ها میتوانید به سایت زیپ پک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *