پاکت های پنجره دار مناسب بسته بندی برای فروشگاه ها + تصاویر

همانطور که می دانید در بازار پاکت پنجره دار مختلفی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید که با ورق های مختلف سطوح مختلفی از مزایای بسته‌ بندی را ارائه می‌دهند، از این رو مهم است که پاکتی را انتخاب کنید که مناسب محصول شما باشد و البته آن ها انعطاف پذیر هستند که به پاکت پنجره دار اجازه می دهد در مواد مختلف قرار بگیرند. در این مقاله قصد داریم انواع پاکت های پنجره دار که به شما برای بسته بندی محصولات فروشگاهی کمک می کنند را معرفی کنیم.

مصارف پاکت های پنجره دار

در ابتدا قبل از معرفی پاکت ها به مزایا و قابلیت های پاکت های پنجره دار می پردازیم که شما عزیزان بتوانید با دانش بهتر و جامع تری دست به خرید پاکت ها برای بسته بندی محصولات فروشگاهی خود بزنید. پاکت پنجره دار چند منظوره هستند و می توانند طیف وسیعی از عملکردهای بسته بندی را انجام دهند و با بسته بندی محصول از جمله برای بسته بندی محصولات خوراکی و غیر خوراکی مناسب هستند زیرا پاکت پنجره دار محصول را در برابر تمامی عوامل خارجی که می تواند کیفیت محصول را مختل کند، ایمن نگه می دارد و برای نگهداری طولانی مدت مناسب است. البته این پاکت پنجره دار با اطمینان از اینکه محصول طراوت و طعم طبیعی خود را حفظ می کند، ماندگاری طولانی مدتی را برای محصولات ارائه می دهد.

سفارشی سازی پاکت های پنجره دار

پاکت پنجره دار با یک ورق انعطاف پذیر تولید می شود که امکان سفارشی سازی را فراهم می کند و شما می توانید تعدادی ویژگی را به پاکت پنجره دار اضافه کنید تا ظرفیت بسته بندی و نمایش آنها را افزایش دهید به همین دلیل ویژگی هایی که می توانید به پاکت ها اضافه کنید عبارتند از :

سوراخ پانچ یک سوراخ کوچک در بالای کیسه است را لحاظ کنید و سوراخ پانچ برای آویزان کردن کیسه روی کابینت و قلاب قفسه استفاده می شود که افزودن سوراخ پانچ به پاکت پنجره دار، ظرفیت نمایش داخل آن را افزایش می دهد.

همچنین پاکت پنجره دار با سوپاپ که این یک دهانه کوچک در مرکز پاکت است و عموماً به عنوان سوراخ گاززدایی نیز شناخته می شود زیرا برای تنظیم جریان اکسیژن به داخل آن است که اکسیژن اضافی داخل پاکت از طریق دریچه خارج می شود و گازهای نگهدارنده از طریق دریچه به داخل آن پمپ می شوند. این بخش برای محصولاتی که دی اکسید کربن بیشتری آزاد می کنند مانند محصولات قهوه مناسب هستند و هدف اصلی آن اطمینان از تازه ماندن قهوه و حفظ طعم طبیعی آن است.

همچنین می توان پاکت پنجره دار را به جای شکل های معمولی پاکت های بسته بندی، شکل منحصر به فردی داشته باشند، تولید کرد تا اشکال منحصر به فرد به پاکت پنجره دار شما ظاهر خاصی می بخشد که آن را از سایر محصولات متمایز می کند و همچنین جلب توجه می کند و البته می توانید انتخاب کنید به شکل بطری، شکل ساعت شنی، شکل دایره، شکل استوانه و غیره است.

انواع پاکت پنجره دار در مجموعه باکس پوچ

پاکت بسته بندی از جنس های متفاوت تهیه می گردد اما در هر حالت کلی پاکت های پنجره دار مجموعه باکس پوچ به شرح زیر می باشد:

پاکت های پنجره عمودی : پاکت های پنجره عمودی از آن دسته پاکت های مقرون به صرفه بازار به شمار می رود از مزایای این پاکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پاکتی با ایستایی خوب و نمایش محصول داخل پاکت
  •  تعداد در کیلوی بالا
  •  قابلیت سفارش در ابعاد و وزنهای مختلف
  • قابلیت چاپ پذیری بسیار بالا

پاکت پنجره دار کرافت : جنس کرافت یک حالت کاغذی و بسیار خوش ساخت را دارد و به مشتری حس خوبی نیز می دهد به همین دلیل استفاده از پاکت های کرافت هم به محیط زیست آسیب نمی رساند و هم می‌تواند به مشتری شما حس و حال یک پاکت کاغذی را بدهد. از مهمترین ویژگی های پاکت کرافت پنجره دار، پنجره آن است که می‌توان به راحتی محصولات موجود در داخل بسته بندی را مشاهده نمود. با استفاده از پاکت کرافت پنجره دار می توان به راحتی محتویات داخل پاکت را مشاهده کرد. پس اگر می خواهید کیفیت و رنگ و روی محصولات آن را نیز در حین فروش به مشتری نشان دهید به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً از پاکت های کرافت پنجره دار استفاده کنید.

پاکت پنجره دار گلاسه : پاکت گلاسه پنجره دار ایستاده زیپ دار یکی از محصولات بسته بندی می باشد که امروزه بسیار مورد توجه و تقاضای مصرف کنندگان محصولات بسته بندی قرار گرفته است. این محصول با توجه به نوع کاغذ گلاسه و براق بکار برده شده در آن بسته بندی را بسیار زیبا و چشم نواز مینماید.

در فروشگاه باکس پوچ متنوع ترین آرشیو پاکت های پنجره دار آماده بصورت چند لایه و با آنالیزهای مختلف، در ابعاد و رنگ های متنوع عرضه می گردد، که با مراجعه به آن می توانید تمامی تصاویر مرتبط به انواع پاکت ها را ملاحظه نمایید.

 

محصولات مجموعه باکس پوچ

محصولات فروشگاه باکس پوچ به صورت عمومی شامل موارد زیر می باشد:

پاکت های باکس پوچ رنگی

باکس پوچ کرافت

باکس پوچ شفاف

باکس پوچ پنجره دار

پاکت های بغل کاست رنگی

پاکت های بغل کاست کرافت

پاکت های فویل ایستاده رنگی

متالایز ایستاده رنگی

پاکت های یک رو متالایز طلایی

پاکت های یک رو متالایز نقره ای

پاکت های کرافت پنجره دار کف کاست

پاکت های گلاسه پنجره دار

پاکت های رنگی

پنجره عمودی

پاکت های دستساز کرافت

پاکت های مخصوص بسته بندی ذغال

پاکت های مخصوص بسته بندی دارویی

پاکت های مراسم های خاص

پاکت های ترحیمی

نایلون های فروشگاهی

سوپاپ یکطرفه قهوه

نصب سوپاپ

پاکت های

سوپاپ دار

پاکت های عمومی بسته بندی قهوه

پاکت های عمومی بسته بندی چای

پاکت های عمومی بسته خشکبار

پاکت های آنتی استاتیک

لفاف های بسته بندی

 

تولید پاکت های اختصاصی در فروشگاه باکس پوچ

محصولات باکس پوچ به صورت تولید اختصاصی شامل موارد زیر است :

پاکت های اختصاصی با سایز دلخواه شما بصورت باکس پوچ، ایستاده کف کاست، بغل کاست، سه طرف دوخت.

پاکت ها ی اختصاصی با چاپ برند شما به صورت تک رنگ تا ۸ رنگ.

پاکت های مصارف خاص دارویی یا بهداشتی با جنس فویل ، کاغذ مصنوعی ۲ و ۳ لایه.

پاکت های سوپاپ دار و شیر دار برای بسته بندی مایعات و محصولاتی که تولید گاز میکنند.

نایلون های بسته بندی لوازم یدکی بصورت رولی یا پاکت شده.

بسته بندی خشکبار بصورت پاکت یا سنتر سیل با جنس پلی اتیلن یا ترس بافون بصورت رولی یا پاکت شده.

چاپ دیجیتال پاکت های کرافت بغل کاست بصورت تمام رنگی در تعداد محدود .

چاپخانه باکس پوچ مجهز به دستگاه های چاپ پیشرفته شامل  فلکسو ، هلیو گراور برای چاپ صنعتی تا ۱۰ رنگ

و چاپ سیلک برای چاپ محصولات عمومی در تعداد پایین تا ۳ رنگ.

دپارتمان فروش مجموعه باکس پوچ با داشتن مشاوران با تجربه اماده شروع همکاری با همه مشاغل مربوط با هر حجم تولید صنعتی یا کارگاهی را دارد.

عرضه انواع پاکت ها در فروشگاه باکس پوچ

مجموعه باکس پوچ با بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه بسته بندی محصولات غذایی و با دارا بودن تمام استاندارد های سازمان غذا و دارو برای بسته بندی مواد غذایی ، ارایشی بهداشتی و دارویی در بازار تهران اماده همکاری و ارایه خدمات به موسسات ، کارخانه ها ، کارگاه ها و مشاغل مرتبط میباشد.

این مجموعه با دارا بودن بخش های مختلف از جمله کارخانه تولید پاکت های بسته بندی، دپارتمان طراحی تخصصی و  چاپخانه مجهز و مدرن به همراه کارخانه پاکت سازی قادر به تولید انواع پاکت های بسته بندی متناسب با سلیقه شما میباشد .

بخش های مختلف مجموعه باکس پوچ از جمله مشاوران ما میتوانند بهترین پیشنهاد را برای بسته بندی محصول شما به نسبت نوع محصول و تیراژ کار به شما ارایه دهند.

و تمامی سایز های استاندارد این نوع پک خاص را که برای محافظت از مواد خوراکی، بسته بندی انواع قهوه، حبوبات و … مصرف میشود را موجود دارد و امکان سفارش این نوع پک بصورت خام و یا چاپ خورده برای مشتریان مجموعه باکس پوچ فراهم است.

باکس پوچ در ضمن وارد کننده انواع دستگاه های بسته بندی ، سیلینگ و وکیوم میباشد و انواع دستگاه های دوخت ، وکیوم ،بسته بندی و پرکن را میتونید از ما بخواهید .

خدمات چاپ دیجیتال این مجموعه شامل چاپ بر روی پک های کاغذی و همچنین چاپ انواع جسم سخت مانند قوطی های فلزی ، کریستالی و شیشه ای و همپنین فلزات و هدایای تبلیغاتی بصورت تک رنگ یا چاپ تمام رنگی را شامل میشود.

آدرس:

 دفتر مرکزی:  تهران، بازار ۱۵ خرداد، پله های نوروز خان، سرای ملاهادی، طبقه ۲، پلاک ۶ 

مغازه:  تهران، بازار ۱۵ خرداد، پله های نوروز خان، کوچه سلطان العلماء، پلاک ۴۴

تماس با فروشگاه:

۰۲۱-۵۵۵۸۳۴۵۴

۰۲۱-۵۵۶۱۶۹۳۳

مشاوره و پشتیبانی:

 ۰۹۱۲۳۳۸۳۲۸۵

وب سایت:  boxpouch.ir

پست الکترونیک:  info@boxpouch.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *