پالت پلاستیکی مناسب محصول شما چیست؟

پالت های پلاستیکی در صنعت های وابسته مانند پتروشیمی و کشاورزی و همچنین در زمینه های مختلف زندگی روز مره افراد بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. و به همین دلیل خرید و فروش پالت پلاستیکی و قیمت پالت پلاستیکی ارزان در زمینه های مختلف صنعت به خصوص صنایع تولید پلاستیک از اهمیت بالایی برخوردار است که  به همین دلیل مصرف پالت های پلاستیکی در این صنایع روز به روز در حال افزایش می باشد.

یکی از پرکاربرد‌ترین و بهترین انواع پالت پلاستیکی در زمینه صنایع پلاستیک، صنایع خودرو سازی، صنایع بسته بندی پالت پلاستیکی سبک است که این محصول با توجه به نیاز بسیار بالا در این صنعت به صورت گسترده و در حجم بسیار بالا مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله دیگر انواع پالت پلاستیکی می توان به پالت پلاستیکی دست دوم اشاره نمود که برای فروش مناسب در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. خرید و فروش پالت پلاستیکی در انواع سایز ها و رنگ های مختلف و همچنین پالت پلاستیکی با توجه به نوع استفاده می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

امروزه با توجه به پیشرفت بسیار در زمینه علوم تولیدی و صنعت، هر کدام به نحوی توانسته است در پیشرفت این صنعت موثر باشد، پالت پلاستیکی با توجه به ابعاد و وزن مورد استفاده که در کاتالوگ پالت پلاستیکی سایت شرکت صنعتی شایان اعتماد موجود است، می تواند نقش بسزایی در افزایش فروش و همچنین خرید و فروش محصولات به شکل گسترده و با قیمت مناسب داشته باشد.

پالت های پلاستیکی ضمن داشتن دوام بالا، کاربرد های بسیار زیادی در صنایع دارند و بطور گسترده از آنها برای انبارداری، حمل و نقل و بسته بندی استفاده می شود. در ادامه این مقاله می خواهیم به کاربرد هر پالت پلاستیکی برای محصولات مختلف در حمل نقل و مزایای استفاده از پالت پلاستیکی و همچنین اهمیت پالت ها بپردازیم.

 

در این مقاله قصد داریم درباره پالت های پلاستیکی حول محور موارد زیر صحبت کنیم:

 • آشنایی با پالت صنعتی پلاستیکی و کاربرد آن
 • معرفی پالت پلاستیکی متناسب با کسب و کارهای مختلف
 • خرید و فروش عمده پالت پلاستیکی
 • مرکز فروش پالت پلاستیکی تهران
 • انواع پالت پلاستیکی مناسب حمل و نقل در شرکت تولیدی صنعتی شایان اعتماد

آشنایی با پالت صنعتی پلاستیکی و کاربرد آن

پالت در لغت به سازه ای مسطح گفته می شود که جهت سهولت در حمل و نقل محصولات توسط دستگاه های حمل و نقل یا انسان مورد استفاده قرار می گیرد.

به عبارتی پالت ها صفحات تختی هستند که در زیر محصولات قرار گرفته و بسته ها را روی آن می چینند. برای تثبیت آنها نیاز به روکشی محکم و سازگار با محیط زیست داریم که در سرعت بسته بندی اختلال ایجاد نکند. همچنین قابل شستشو بودن آن ها و کاهش آسیب به نیروی انسانی باعث شده در صنعت حمل و نقل مواد خوراکی پر کاربرد باشند.

این وسیله در ابتدا با جنس چوبی یا فلزی تولید می شده اما پس از گذشت مدتی به دلیل معایب پالت های چوبی و فلزی تولید کنندگان به سمت تولید این وسیله کاربردی از جنس پلاستیک فشرده روی آوردند.پالت های پلاستیکی ظواهر متنوع و انواع گوناگونی دارند اما در هر حال متشکل از چند قفسه یا به اصطلاح خانه هستند که این قفسات برای نگهداری کالاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از کاربرد پالت های صنعتی پلاستیکی این است که کار با پالت های پلاستیکی نسبت به پالت های فلزی و چوبی بسیار ساده تر بوده و به همین دلیل امروزه اکثر فروشگاه ها و انبار های صنعتی و یا حتی منازل شخصی، برای دسته بندی و نظم دادن به وسایل و محصولات خود از پالت های پلاستیکی قفسه بندی شده استفاده می کنند.

پالت های پلاستیکی بدلیل قابلیت استرلیزه شدن در صنایع غذایی برای انبارکردن مواد غذایی و صنعتی کاربرد زیادی دارد که قابلیت لیفتراک‌خور و جک خور بودن این پالت ها کار را بسیار آسان کرده است.مراکز بارگیری و اسکله ها، سرد خانه ها، مراکز تهیه و توزیع محصولات کاغذی، صنایع مواد غذایی – آرایشی و بهداشتی و انبارهای نگهداری کالا و …از دیگر مصارف این پالت ها می‌باشد.

لازم به ذکر است که پالت‌ پلاستیکی‌ شرکت تولیدی صنعتی شایان اعتماد تهیه شده از مواد پتروشیمی درجه یک،درابعاد و وزن های متفاوت تولید شده و در حالت متحرک و ثابت قابلیت تحمل بار از ۴۰۰ کیلوگرم تا ۴ونیم تن را دارا می‌باشد.

معرفی پالت پلاستیکی متناسب با کسب و کارهای مختلف

همانطور که گفتیم هر کسب و کاری به نوع خاصی از پالت نیاز دارد. به عنوان مثال: پالت‌های متناسب با صنایع الکترونیکی باید طوری طراحی شوند که هنگام حمل و نقل کالاهای حساس الکترونیکی، آسیبی به آن‌ها وارد نشود. پالت‌های صنعت الکترونیک باید فاقد هرگونه خراش یا لبه تیز باشند. پالت‌های مخصوص حمل دارو، باید از تکان خوردن برخی مواد دارویی و برخورد نور زیاد به آن‌ها جلوگیری کنند. پالت‌های مورد نیاز برای صنایع هوایی باید خود در وزن‌های سبک طراحی شده و امکان تحمل وزن بالا را داشته باشند. در ادامه این مقاله می خواهیم به معرفی پالت ها با سایز های مختلف برای هر کسب و کار بپردازیم. پس اگر می خواهید بدانید که پالت پلاستیکی مناسب محصول شما چیست؟ همراه ما باشید.

سایز پالت های پلاستیکی

پالت‌ها در اندازه‌ ها، اشکال و انواع مختلفی تولید می‌شوند. برخی از آنها برای صنایع یا انواع خاصی از محصولات کاربرد دارند. رایج‌ترین اندازه پالت استاندارد 120*100 است.

دانستن ابعاد استاندارد پالت و کاربرد آن در لجستیک مزایای زیادی دارد زیرا به حامل‌ ها اجازه می‌دهد تا فضای کامیون‌ های خود را به حداکثر برسانند و انتخاب درستی از پالت ها برای محصولات داشته باشند.

کاربرد پالت‌ های حمل‌ و نقل با سایز های مختلف شامل موارد زیر است:

پالت پلاستیکی سایز 100*120: این ابعاد به‌ عنوان رایج‌ ترین اندازه پالت اغلب برای ارسال مواد غذایی استفاده می‌شود.

پالت پلاستیکی سایز 110*130: بزرگ‌ترین پالت استاندارد به‌ اندازه 110*130 است که اندازه مناسبی برای انتقال روغن و سایر مایعات در بشکه‌ و گالن است.این پالت‌ ها در صنعت خودرو نیز استفاده می‌شوند و به‌ واسطه داشتن ابعاد بزرگ و مستحکم گزینه خوبی برای حمل قطعات ماشین هستند.

پالت پلاستیکی سایز 110*120: صنایع شیمیایی و نوشیدنی اغلب از این نوع پالت استفاده می‌کنند. این نوع پالت‌ها برای حمل‌ و نقل مواد شیمیایی نیز استفاده می‌شوند. لازم به ذکر است که صنایع لبنی نیز از پالت‌ های 110*120 استفاده می‌کنند که معمولاً از جنس پلاستیک و برای حفظ سلامت و ایمنی مواد غذایی است. همچنین در صنعت مخابرات برای حمل تجهیزات استفاده می‌شود.

پالت پلاستیکی سایز 60*90: صنعت نوشیدنی اغلب از پالت‌های 60*90 برای حمل نوشابه، آب و سایر نوشیدنی‌های بطری استفاده می‌کند.از آنجایی‌ که پالت فرم معمولی را از طول نصف می‌کند، این اندازه به‌عنوان نیم پالت شناخته می‌شود. نیم پالت‌ ها برای حمل‌ و نقل از طریق دهانه‌ های کوچک بسیار عالی هستند. آنها اغلب در خرده‌ فروشی برای نمایش محصولات در راهرو های باریک استفاده می‌شوند.

پالت پلاستیکی سایز 80*120: یکی دیگر از اندازه‌ های رایج پالت مورد استفاده در صنعت نوشیدنی، پالت‌های 80*120 است که برای حمل زونا و کالاهای کاغذی استفاده می‌شود.

خرید و فروش عمده پالت پلاستیکی

از ویژگی های مهم دیگر پالت های پلاستیکی، خرید و فروش آن ها به صورت عمده می باشد. دلیل آن هم نوع کاربرد پالت پلاستیکی می باشد که معمولا در انبارها مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت ها و کارخانه های تولید زیادی اقدام به فروش عمده پالت پلاستیکی می کنند که شرکت تولیدی صنعت شایان اعتماد هم یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولید کنندگان و فروشندگان در این زمینه می باشد.

خرید عمده پالت بسیار مقرون به صرفه تر از خرید تکی پالت می باشد. به همین دلیل معمولا به صورت عمده به فروش می رود زیرا هزینه های حمل و نقل  پالت در تعداد بالا باعث کاهش هزینه کلی می شود. و هزینه بارگیری و تخلیه و چیدمان در انبار نیز با خرید عمده کاهش قابل توجهی پیدا می کند. پس پیشنهاد می شود انواع پالت های استاندارد را خریداری کرده و یکبار هزینه انتقال محصول از کارخانه تولید کننده به انبار خود را پرداخت کنید.

مرکز فروش پالت پلاستیکی تهران

شرکت شایان اعتماد تولید کننده پالت صنعتی پلاستیکی سبک ،مستحکم و باکیفیت می باشد؛ و علاوه بر نمایندگی های مختلف مرکز فروش پالت پلاستیکی تهران ، کرج و مراکز دیگر استان ها و نیز خرید اینترنتی را فراهم آورده است تا مشتریان گرامی بتوانند استعلام قیمت و خرید اینترنتی پالت پلاستیکی را در اندازه های متفاوت مانند پالت پلاستیکی سایز 110*130 و 80*120  که از پرکاربردترین ها هستند، با مشاهده کاتالوگ و مشخصات فنی ، پالت پلاستیکی مناسب برای کار خود را بدون واسطه از شرکت شایان اعتماد داشته باشند.

انواع پالت های پلاستیکی مناسب حمل و نقل در شرکت تولیدی صنعتی شایان اعتماد

پالت های پلاستیکی مناسب برای مصارف مختلف تولید انواع کالا از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل خرید و فروش پالت پلاستیکی و پالت پلاستیکی ارزان برای مصارف مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است.برای خرید کالای مورد نیاز خود به نمایندگی فروش پالت پلاستیکی نیازمند هستید. خرید از فروشگاه‌ های متعدد برای خرید بهترین جعبه پالت پلاستیکی و قیمت جعبه پالت پلاستیکی مناسب برای مصارف مختلف مهم‌ترین موضوع در خرید انواع کالا از فروشگاه هاست.

پالت های طراحی و تولید شده در شرکت شایان اعتماد نمایندگی فروش انواع پالت پلاستیکی با انواع و اشکال گوناگون به شرح زیر می باشند:

 • پالت پلاستیکی کد 022
 • پالت پلاستیکی کد023
 • پالت پلاستیکی کد204
 • پالت پلاستیکی کد304
 • پالت پلاستیکی کد404
 • پالت پلاستیکی کد024
 • پالت پلاستیکی کد026
 • پالت پلاستیکی کد104
 • پالت پلاستیکی کد037
 • پالت پلاستیکی کد047
 • پالت پلاستیکی کد027

با توجه به رقابت هایی که بین تولید کنندگان داخلی و کارخانه های پالت سازی وجود دارد،شرکت تولیدی صنعتی شایان اعتماد کار خود را بر اساس احترام بیشتر به مشتریان خود و با تولید پالت پلاستیکی مستحکم تر و باکیفیت ارائه میدهد و علاوه بر نمایندگی های مختلف خرید اینترنتی را فراهم آورده است تا مشتریان گرامی بتوانند خرید آنلاین و استعلام قیمت و خرید اینترنتی پالت پلاستیکی را بدون واسطه از شرکت شایان اعتماد داشته باشند و با مشاهده کاتالوگ، پالت پلاستیکی مناسب برای کار خودرا سفارش دهند و همراه لوگو تحویل بگیرند.

آدرس:

تهران، شهرک صنعتی عباس آباد، بلوار ابن سینا، خیابان ۵۷، پلاک ۱۳۳۰ 

 قزوین- جاده قدیم تاکستان- خروجی مهدی آباد کیلومتر ۲۰ جاده مهدی آباد

شرکت شایان اعتماد نگین دشتابی:

 ۰۲۸۳۵۵۲۷۶۹۱-۹

دفتر قزوین:

 ۰۲۸۳۳۶۹۴۰۶۳-۶

شرکت تهران:

 ۰۲۱۳۶۴۲۵۵۳۴-۷

دفتر تاکستان:

 ۰۲۸۳۵۲۴۱۷۵۳-۶

وب سایت :  shayanetemad.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *