بسته بندی محصولات فروشگاهی با پاکت خشکبار و میوه خشک

همانطور که می دانید در بازار پاکت های مختلفی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید که با ورق های مختلف سطوح مختلفی از مزایای بسته‌ بندی را ارائه می‌دهند، از این رو مهم است که پاکتی را انتخاب کنید که مناسب محصول شما باشد و البته آن ها انعطاف پذیر هستند که به پاکت خشکبار و میوه خشک اجازه می دهد در مواد مختلف قرار بگیرند. در این مقاله قصد داریم پاکت خشکبار و میوه خشک که به شما برای بسته بندی محصولات مختلف فروشگاهی کمک می کنند را معرفی کنیم.

آنچه که در این مقاله می خوانیم:

  • آشنایی با پاکت خشکبار و میوه خشک 
  • مزایای استفاده از پاکت خشکبار و میوه خشک
  • معرفی پاکت خشکبار و میوه خشک مجموعه باکس پوچ
  • محصولات مجموعه باکس پوچ
  • تولید پاکت های اختصاصی در فروشگاه باکس پوچ

آشنایی با پاکت خشکبار و میوه خشک

قبل از شروع به معرفی کاربرد و مزایای پاکت های خشکبار و میوه خشک در فروشگاه ها باید بدانیم که دقیقا این پاکت به چه شکل می باشند. پاکت های خشکبار و میوه خشک به شکل پاکت های ایستاده هستند و به پاکت هایی پاکت ایستاده می گویند که روی سطح به صورت صاف می ایستند. پاکت های خشکبار به دلیل ایستایی بودن مثل بسیاری از پاکت ها و محصولات دیگر در غرفه ها و طبقات فروشگاه ها، روی هم دیگر تلنبار نمی شوند. پاکت ایستاده خشکبار می تواند از متریال ها و جنس های متفاوتی ساخته شود. نقطه اشتراک تمام انواع گوناگون این پاکت ها، حالت ایستایی آن ها است.

مزایای استفاده از پاکت خشکبار و میوه خشک

یکی از مزایای بارز پاکت خشکبار و میوه خشک نبود محدودیت در بسته بندی انواع محصولات مختلف با این پاکت می باشد. به عبارتی با این پاکت ها می توانید انواع و اقسام خشکبار که شامل : حبوبات، برگه هلو ، برگه زردآلو ، برگه کیوی ، گیلاس و آلبالو خشک شده ، سیب خشک شده ، آناناس خشک اسلایس شده ، توت فرنگی خشک شده به صورت ورقه ای ،آلوی خشک شده ،گلابی خشک شده ،انجیر خشک شده ،انار دانه یا همان دانه های انار خشک شده ،سنجد، توت خشک ،انواع کشمش و مویز ،موز خشک شده ، انواع قهوه، انواع چای، آرد، انواع آجیل های مختلف و … را بسته بندی کنید.

از دیگر مزایای استفاده از پاکت خشکبار و میوه خشک در فروشگاه ها فروش بهتر است. اما این موضوع به چه معناست؟

باید بگوییم استفاده از یک پاکتی که هم از نظر قیمت و هم از نظر ظاهر مناسب بسته بندی محصولات مختلف باشد، در فروش و بازاریابی بسیار موثر است. با استفاده از این پاکت ها در بسته بندی محصولات خود، می توانید به راحتی احساس رضایت را در مشتریان فروشگاه خود چند برابر کنید.

معرفی پاکت خشکبار و میوه خشک مجموعه باکس پوچ

سایز های موجود پاکت خشکبار و میوه خشک در مجموعه باکس پوچ به شرح زیر می باشد که به موارد مصرف هر یک از این سایز ها می پردازیم:

سایز  ۱۶*۲۴ پاکت خشکبار : پاکت خشکبار و میوه خشک در سایز 16*24 دارای کوچک ترین ابعاد در میان دیگر پاکت ها خشکبار می باشد. این پاکت به دلیل ابعاد کوچک در بسته بندی بسیاری از مواد خشک همانند قهوه، چای، دمنوش های گیاهی، ادویه و … کاربرد فراوانی دارد.

سایز ۲۰*۳۰ پاکت خشکبار : پاکت خشکبار و میوه خشک در سایز 20*30 دارای ابعاد متوسطی می باشد که در بسته بندی قند، شکر، حبوبات مانند لوبیا، عدس، نخود، لپه و … مورد استفاده قرار می گیرد.

سایز ۲۵*۳۵ پاکت خشکبار: بزرگترین سایز موجود در پاکت های خشکبار و میوه خشک مجموعه باکس پوچ سایز 25*35 است. این پاکت به دلیل ابعاد بزرگ می تواند در بسته بندی خشکباری که فضای بزرگ تری نیاز دارند، مفید واقع شود.

در حالت کلی شما برای بسته بندی خشکبار، مواد غدایی، آجیل ها و … در اندازه و مقدار های مختلف در پاکت های خشکبار و میوه خشک محدودیت ندارید. و با استفاده از سایز های مختلف این پاکت می توانید تمامی محصولات فروشگاهی خود را با وزن های مختلف بسته بندی کنید و آنها را به بهترین شکل ممکن به فروش برسانید.

محصولات مجموعه باکس پوچ

محصولات فروشگاه باکس پوچ به صورت عمومی شامل موارد زیر می باشد :

پاکت های باکس پوچ رنگی

باکس پوچ کرافت

باکس پوچ شفاف

باکس پوچ پنجره دار

پاکت های بغل کاست رنگی

پاکت های بغل کاست کرافت

پاکت های فویل ایستاده رنگی

متالایز ایستاده رنگی

پاکت های یک رو متالایز طلایی

پاکت های یک رو متالایز نقره ای

پاکت های کرافت پنجره دار کف کاست

پاکت های گلاسه پنجره دار

پاکت های رنگی

پنجره عمودی

پاکت های دستساز کرافت

پاکت های مخصوص بسته بندی ذغال

پاکت های مخصوص بسته بندی دارویی

پاکت های مراسم های خاص

پاکت های ترحیمی

نایلون های فروشگاهی

سوپاپ یکطرفه قهوه

نصب سوپاپ

پاکت های

سوپاپ دار

پاکت های عمومی بسته بندی قهوه

پاکت های عمومی بسته بندی چای

پاکت های عمومی بسته خشکبار

پاکت های آنتی استاتیک

لفاف های بسته بندی

تولید پاکت های اختصاصی در فروشگاه باکس پوچ

محصولات باکس پوچ به صورت تولید اختصاصی شامل موارد زیر است :

پاکت های اختصاصی با سایز دلخواه شما بصورت باکس پوچ، ایستاده کف کاست، بغل کاست، سه طرف دوخت.

پاکت ها ی اختصاصی با چاپ برند شما به صورت تک رنگ تا ۸ رنگ.

پاکت های مصارف خاص دارویی یا بهداشتی با جنس فویل ، کاغذ مصنوعی ۲ و ۳ لایه.

پاکت های سوپاپ دار و شیر دار برای بسته بندی مایعات و محصولاتی که تولید گاز میکنند.

نایلون های بسته بندی لوازم یدکی بصورت رولی یا پاکت شده.

بسته بندی خشکبار بصورت پاکت یا سنتر سیل با جنس پلی اتیلن یا ترس بافون بصورت رولی یا پاکت شده.

چاپ دیجیتال پاکت های کرافت بغل کاست بصورت تمام رنگی در تعداد محدود .

چاپخانه باکس پوچ مجهز به دستگاه های چاپ پیشرفته شامل  فلکسو ، هلیو گراور برای چاپ صنعتی تا ۱۰ رنگ

و چاپ سیلک برای چاپ محصولات عمومی در تعداد پایین تا ۳ رنگ.

دپارتمان فروش مجموعه باکس پوچ با داشتن مشاوران با تجربه اماده شروع همکاری با همه مشاغل مربوط با هر حجم تولید صنعتی یا کارگاهی را دارد.

عرضه انواع پاکت ها در فروشگاه باکس پوچ

مجموعه باکس پوچ با بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه بسته بندی محصولات غذایی و با دارا بودن تمام استاندارد های سازمان غذا و دارو برای بسته بندی مواد غذایی ، ارایشی بهداشتی و دارویی در بازار تهران اماده همکاری و ارایه خدمات به موسسات ، کارخانه ها ، کارگاه ها و مشاغل مرتبط میباشد.

این مجموعه با دارا بودن بخش های مختلف از جمله کارخانه تولید پاکت های بسته بندی، دپارتمان طراحی تخصصی و  چاپخانه مجهز و مدرن به همراه کارخانه پاکت سازی قادر به تولید انواع پاکت های بسته بندی متناسب با سلیقه شما میباشد .

بخش های مختلف مجموعه باکس پوچ از جمله مشاوران ما میتوانند بهترین پیشنهاد را برای بسته بندی محصول شما به نسبت نوع محصول و تیراژ کار به شما ارایه دهند.

و تمامی سایز های استاندارد این نوع پک خاص را که برای محافظت از مواد خوراکی، بسته بندی انواع قهوه، حبوبات و … مصرف میشود را موجود دارد و امکان سفارش این نوع پک بصورت خام و یا چاپ خورده برای مشتریان مجموعه باکس پوچ فراهم است.

باکس پوچ در ضمن وارد کننده انواع دستگاه های بسته بندی ، سیلینگ و وکیوم میباشد و انواع دستگاه های دوخت ، وکیوم ،بسته بندی و پرکن را میتونید از ما بخواهید .

خدمات چاپ دیجیتال این مجموعه شامل چاپ بر روی پک های کاغذی و همچنین چاپ انواع جسم سخت مانند قوطی های فلزی ، کریستالی و شیشه ای و همپنین فلزات و هدایای تبلیغاتی بصورت تک رنگ یا چاپ تمام رنگی را شامل میشود.

آدرس:

 دفتر مرکزی:  تهران، بازار ۱۵ خرداد، پله های نوروز خان، سرای ملاهادی، طبقه ۲، پلاک ۶ 

مغازه:  تهران، بازار ۱۵ خرداد، پله های نوروز خان، کوچه سلطان العلماء، پلاک ۴۴

تماس با فروشگاه:

۰۲۱-۵۵۵۸۳۴۵۴

۰۲۱-۵۵۶۱۶۹۳۳

مشاوره و پشتیبانی:

 ۰۹۱۲۳۳۸۳۲۸۵

وب سایت:  boxpouch.ir

پست الکترونیک:  info@boxpouch.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *