با بهترین شرکت طراحی سایت در قزوین آشنا شوید

امروزه در دنیایی که زندگی میکنیم حضور و فعالیت در بستر اینترنت و وب برای تمامی کسب و کار ها یک امر ضروری و حیاتی است . مردم بیشتر وقت خود را فضای مجازی سپری میکنند تا وسایل مورد نیاز خود را خریداری کنند . به همین دلیل ، طراحی سایت برای فروشگاه ها مهم تر از چیزی هست که به نظر میاد .

بسیاری از کسب و کار های فروشگاهی و شرکتی فعالیت خود را در فضای مجازی گسترش داده اند و از آن حالت سنتی خارج شده اند . به همین دلیل اگر شما هم میخواهید فروش خود را بیشتر کنید ، باید فعالیت خود را در فضای مجازی توسعه دهید .

با توجه به محدود شدن فعالیت در اینستاگرام ، بسیاری از افرادی که فقط در این شبکه اجتماعی فعالیت میکردند ورشکست شده اند . ولی افرادی که در بستر اینترنت برای خود وبسایت داشتند علاوه بر اینکه فروششان افت نکرد ، فروش چند برابری در این مدت داشتند . به همین دلیل داشتن یک وبسایت بهترین کاری است که مدیران فروشگاه ها میتوانند انجام دهند تا در اینترنت حضور پر رنگ تری داشته باشند و در نهایت همه اینها منجر به افزایش فروششان شود . در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا شما را در مورد طراحی سایت کمک کنیم و بگوییم که ویژگی هایی که یک شرکت طراحی سایت برتر باید داشته باشد چیست .

آنچه در این مقاله میخوانیم :

 • مهمترین دلایلی که یک فروشگاه نیازمند یک وب سایت است
 • نیازمندی های داشتن یک وبسایت در استان قزوین
 • ویژگی های شرکت های طراحی سایت
 • مزایای طراحی سایت برای فروشگاه و شرکت ها
 • برترین شرکت طراحی سایت در قزوین

مهمترین دلایلی که یک فروشگاه نیازمند یک وب سایت است

داشتن یک وبسایت برای همه کسب و کار هایی که میخواهند در سراسر کشور فعالیت کنند مهمترین ویترین تجاری است . دلایل زیادی وجود دارد که میتوان گفت یک فروشگاه نیازمند یک وب سایت است . اما یکی از مهمترین دلایل این میتواند باشد که داشتن وب سایت باعث افزایش فروش و مارکتینگ آنها میشود .

به همین دلیل بسیاری از شرکت ها و فروشگاه های بزرگ به دنبال گسترده کردن فعالیت خود در فضای مجازی هستند .

صاحبان فروشگاه ها میدانند که کاربرانی که در فضای مجازی به دنبال وسایل مورد نظرشان هستند روز به روز درحال افزایش است و داشتن یک سهمی در بستر اینترنت برای ارائه خدمات و محصولات بسیار ضروری است و باید به آن توجه  ویژه ای کرد . البته سایت باید از نظر گرافیکی جذاب باشد و مهمتر از آن مقیاس پذیر باشد و بتواند در مقیاس های مختلف از نظر سخت افزاری و تعداد کاربران حاضر در سایت پاسخ خوبی به همه بدهد . مهمتر از همه سایت باید بگونه ای طراحی شده باشد که کاربران بتوانند به راحتی به هرچیزی که میخواهند برسند و این یکی از مهمترین فاکتورها در طراحی سایت برای فروشگاه ها میباشد .

نیازمندی های طراحی یک وبسایت برای قزوین

قزوین یکی از استان هایی است که در اطراف آن بیشمار شهرک های صنعتی میباشد و تعداد بسیار زیادی از شرکت های مختلف در آنجا فعالیت میکنند . بنابراین میتوان قزوین را به عنوان یکی از قطب های اقتصادی-صنعتی کشور شناخت . به همین دلیل کارخانه ها و واحد های صنعتی استان برای اینکه بتوانند در فضای مجازی به صورت هدفمند فعالیت خود را آغاز و معرفی کنند نیازمند یک وبسایت حرفه ای هستند که بتوانند محصولات و نمونه کار های مختلفشون رو برای جذب مشتری و مخاطب بیشنر نمایش دهند و محصولاتشون رو به صورت کاتالوگی یا فروش آنلاین به نمایش در بیاورند . میتوان گفت که اکثر این فروشگاه و شرکت ها و صنایع تولیدی نیازمند این هستند که بتوانند محصولاتشون رو در سراسر کشور و شاید جهان به فروش برسونند و از همه نقاط زمین برای خود مشتری جذب کنند .

داشتن یک وبسایت فعال و با سرعت که دارای المان های گرافیکی مناسب هست از ضروریات کار است و باید هنگام طراحی سایت به آن توجه کرد . به این دلیل که داشتن یک وبسایت تخصصی و جذاب برای برای افراد دارای فواید زیادی میباشد مانند : درآمد بیشتر از فضای مجازی ، شناخته شدن در سطح کشور ، ساده تر شدن برقراری ارتباط با مشتری ها و هزاران فواید دیگر .

ویژگی های شرکت های برتر طراحی سایت

سابقه و تخصص در طراحی سایت اولین پارامتری است که تمام افرادی که فروشگاه یا شرکتی را اداره میکنند و میخواهند کسب و کار خود را با داشتن یک وبسایت توسعه دهند برای انتخاب شرکت طراحی سایت انتخاب میکنند . البته سابقه به معنی سالهای فعالیت نیست . سابقه به معنی تجربه و دانش شرکت طراحی سایت و تعداد پروژه هایی است که برای مشتریان مختلف در حوزه های متفاوت انجام داده اند .

شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت باید پشتیبانی بلند مدتی را برای شما فراهم کند و علاوه بر آن باید نمونه کار های مختلفی داشته باشد تا بتواند از هر نظر نیاز ها و خواسته های مشتری را فراهم کند . یکی دیگر از ویژگی هایی که یک شرکت طراحی سایت باید داشته باشد ، توانایی و مهارت کافی نیروهای آن شرکت در برنامه نویسی و توسعه یک وبسایت است .

مورد دیگری که میتوان به آن توجه کرد و میتوان گفت که بیشتر افراد به آن توجه بسیار زیادی دارند ، قیمت مناسب برای ارائه خدمات طراحی سایت است که یک شرکت طراحی ساتی باید در این موضوع انصاف را رعایت کند .

برخی دیگر از ویژگی هایی که یک شرکت طراحی سایت برتر باید داشته باشد :

 • شفاف بودن فرایند اجرا
 • تعهد زمانی
 • انعطاف پذیری در اهداف پروژه ها

مزایای طراحی سایت برای شرکتها و فروشگاه ها

همانطور که بالاتر به آن اشاره کردیم ، داشتن یک وبسایت برای تمامی افرادی که یک فروشگاه یا شرکتی را اداره میکنند بسیار مهم است و نداشتن وبسایت برای آنها به معنی از دست دادن تعداد زیادی از کاربران است که به دنبال محصولات فروشگاه آنها هستند . پس میتوان به راحتی این موضوع را متوجه شد که داشتن یک وبسایت میتواند مزایای زیادی را به دنبال داشته باشد .

برخی از این مزایا عبارتند از  :

 • افزایش اعتبار برند
 • نظارت دقیق تر به فروش کالاها
 • به روز بودن
 • همیشگی بودن
 • گسترش حوزه فعالیت کسب و کار
 • ایجاد هویتی ثابت برای کسب و کار خود
 • کاهش هزینه های تبلیغاتی
 • کاهش هزینه های نیروی کار

برترین شرکت طراحی سایت در قزوین

پس از بررسی ویژگی ها و مزایای شرکت های برتر طراحی سایت و نیازمندی های موجود یک سایت برای شرکت ها و صنایع ، به معرفی شرکتی میپردازیم که دارای تمام ویژگی های ذکر شده میباشد و میتواند نیاز مشتری را به بهترین شکل ممکن بر آورده کند . طبق نیازمندی های بررسی شده ، تخصص اصلی شرکت طراحی سایت پارسینه وب ، طراحی سایت و اپلیکیشن ارزان قیمت و ارائه خدمات سئو و بهینه سازی موتور های جستجو برای شرکت ها و فروشگاه های مختلف میباشد و میتواند به هر فردی که در این زمینه فعال هستند خدمت رسانی کند .

لازم به ذکر است که شرکت طراحی سایت پارسینه وب علاوه بر ویژگی های ذکر شده ، مزایای دیگری نیز دارد و مانند برخی دیگر از شرکت های برنامه نویسی یا فریلنسر صرفا فقط به فکر طراحی سایت بدون هیچ خدماتی میپردازند ، نیست و تمامی خدمات مربوط به سایت شما نیازی به هیچ برون سپاری ندارد .
در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره می کنیم :
 • مشاوره رایگان قبل از شروع پروژه
 • ارائه آموزش های رایگان برای گذاشتن محصول و پست های آموزشی
 • راهنمایی برای دریافت مجوزهای اینترنتی مانند اینماد
 • دارنده مجوز های اتحادیه و صنف
 • ارائه خدمات سایت مانند هاست، دامنه و…
 • ارائه دهنده سامانه پیامکی با نصب و پشیبانی رایگان
 • نمونه کار طراحی سایت در قزوین و سراسر کشور

مشاور رایگان طراحی سایت

در حال حاضر یکی از مهمترین ویژگی های افرادی که مشاوره دیجیتال مارکتینگ انجام میدهند ، مشاوره در مورد طراحی سایت است . البته تمام افرادی که میخواهند در فضای مجازی فعالیت خود را آغاز کنند نیازمند این مشاور هستند . مشاور حرفه ای بازاریابی اینترنتی ، مشاوری است که اطلاعات لازم اعم از نوع فعالیت تجاری که کاربر میخواهد انجام دهد ، چگونگی معرفی خدمات و محصولات و نوع وبسایت مناسب با فعالیت کاربر را بدست آورد .

سپس با تجزیه و تحلیل این اطلاعات ، بهترین سیستم و خدمات را برای طراحی سایت اعمال میکند . متاسفانه امروزه بسیاری از کاربران ، کمک گرفتن از مشاوران را بی اهمیت میدانند و از قالب های  آماده برای طراحی سایت استفاده میکنند .

همانطور ک بالاتر گفتیم ، قبل از راه اندازی هرنوع کسب و کار اینترنتی باید به دنبال مشاوره برای طراحی سایت باشید . چراکه با کمک گرفتن از این مشاوران ، از پرداخت های اضافی یا بوجود آمدن هرگونه مشکل در طراحی سایت جلوگیری میکند .

به طور کلی مشورت گرفتن با افراد متخصص در هر زمینه ای برای شروع یک حرفه ، نتایج بهتری خواهد داشت . این قانون برای طراحی سایت هم صدق میکند . یکی از مهمترین تاثیراتی که یک مشاور میتواند بر سایت شما بگذارد ، ارائه کارهایی است که شما با انجام دادن آنها میتوانید ترافیک ورودی بیشتری در سایت خود داشته باشید .

بدون شک ، هرکاربری با توجه به نوع کسب و کاری که دارد ، ایده ها و نظرات مختلفی برای وب سایت خود دارد و میخواهد تمام آن ایده ها را در سایت خود داشته باشد . مشاوران پارسینه وب با دریافت این اطلاعات از کاربر در تمام مراحل راه اندازی و طراحی سایت بر طراحی سایت نظارت میکنند تا سایت مطابق با خواسته های کاربر طراحی و اه اندازی شود .

طراحی انواع  وبسایت

تیم طراحی پارسینه وب میتواند هر سایتی را برای شما طراحی کند و مهمتر از همه ، سایتهای طراحی شده ریسپانسیو هستند و میتوان آنها را با هر نمایشگری مشاهده کرد .

تیم فنی پارسینه وب با استفاده از تمام تکنولوژی های روز دنیا آماده خدمت رسانی و طراحی سایت برای شما هستند .

برخی از وبسایت های مختلف که پارسینه وب میتواند با کمترین فیمت برای شما راه اندازی کند .

 • وبسایت فروشگاهی
 • وبسایت شرکتی
 • وبسایت شخصی
 • وبسایت فروش فایل
 • وبسایت خدماتی
 • وب سایت خبری
 • وب سایت چند زبانه

خدمات سئو سایت و بهینه سازی نتایج در جستجو گوگل

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی ، طراحی سایت بسیار آسان شده است و با کمترین هزینه میتوان برای یک فروشگاه یا شرکت یک وبسایت طراحی کرد . بنابر این برای داشتن یک کسب و کار موفق که بتواند شما را نسب به دیگران و رقبا متمایز کند باید کاری کنید تا ترافیک ورودی سایت شما بیشتر شود . در نتیجه درآمدتان روز به روز بیشتر میشود . یکی از فعالیت های شرکت طراحی سایت پارسینه وب ، انجام خدمات سئو در قزوین و سراسر کشور است که دارای پلن های سئو میباشد و تمامی پلن ها اقتصادی هستند .

برخی از خدمات سئو پارسینه وب به شرح زیر است :

 • سئو لوکال
 • آنالیز و مشاوره
 • فرایند انجام سئو
 • بازاریابی محتوا
 • سئو تکنیکال

راه اندازی اپلیکیشن

داشتن یک اپلیکیشن به معنی ارتباط عمیق تر شما و کاربران با یکدیگر است . وجود اپلیکیشن باعث دسترسی سریع تر کاربران به شما میشود . اگر کسب و کار شما پتانسیل لازم را داشته باشد ، شما هم میتوانید با ساخت یک برنامه قدرتمند ، کاربردی و زیبا ، یک پل ارتباطی با مشتری ها داشته باشید .

خدمات پشتیبانی فنی

پشتیبانی فنی سایت ها همواره یکی از مهمترین نیازهای کارفرماها بعد از طراحی سایت بوده است . داشتن یک پشتیبانی فنی برای سایت میتواند عملکرد سایت خود را بهبود ببخشد و از مشکلات و باگ های امنیتی جلوگیری کند . شما همچنین میتوانید در جهت بهبود بخشیدن به تجربه کاربری سایت خود به متخصصان پارسینه وب مراجعه کنید .

جمع بندی

طراحی سایت بسیار مهم است و در کسب و کار ها حرف اول را میزند .

شرکت پارسینه وب  با توجه به اینکه شرکت های زیادی در قزوین در حوزه طراحی سایت فعالیت میکنند ، با داشتن بیش از 900 پروژه کوچک و بزرگ موفق در این سالها در امور مختلفی مانند طراحی سایت های داینامیک و استاتیک ، پرتال های خبری ، برنامه نویسی مبتنی بر وب و اس ام اس ، راه اندازی انواع فروشگاه های اینترنتی و گرافیک و برنامه نویسی تحت ویندوز و … فعالیت میکند و از تخفیفات ویژه برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای راحتی مشتریان برخوردار میباشد .

هر فردی که میخواهد در بستر اینترنت کسب و کار خود را گسترش دهد ، پارسینه وب همواره آماده خدمت رسانی میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *