بهترین شرکت طراحی سایت در قزوین

امروزه در دنیایی زندگی میکنیم که بسیاری از افراد ، بیشتر رمان خود را در اینترنت سپری میکنند تا بتوانند نیازهای روزانه خود را برطرف کنند . اهمیت داشتن وب سایت برای کسب و کار ها از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . بسیاری از کسب و کار ها به دنبال این هستند تا بتوانند کسب و کار خود را از شکل سنتی خارج کند و بتوانند در بستر اینترنت کسب و کار خود را توسعه دهند . به همین دلیل ، آشنایی با بهترین شرکت طراحی سایت در قزوین ، فاکتور های اصلی یک شرکت طراحی سایت موفق و …  بتوانیم شما را در انتخاب یک شرکت طراحی سایت مناسب راهنمایی کنیم .

داشتن یک وب سایت ، یکی از راه هایی است که بسیاری از کسب و کارها میتوانند انجام دهند تا بتوانند در دنیای اینترنت ، حضور پر رنگ تری داشته باشند و به این وسیله بتوانند هم کسب و کار خود را جهانی کنند و هم بتوانند تعداد مخاطبین و مشتریان خود را افزایش دهند . در ادامه سعی در این داریم تا تا شما را در مورد طراحی سایت راهنمایی کنیم و بهترین شرکت طراحی سایت در قزوین را به شما معرفی کنیم .

آنچه در این مقاله می خوانیم:

 • ضرورت وجود طراحی سایت در کسب و کار ها
 • نیازمندی های استان قزوین در حوزه طراحی سایت
 • بررسی خصوصیات شرکت های برتر طراحی سایت
 • مزایای ساخت سایت فروشگاهی ارزان برای کسب و کار ها
 • آشنایی با بهترین شرکت طراحی سایت در قزوین

ضرورت وجود طراحی سایت در کسب و کار ها

امروزه ، داشتن وب سایت بزرگترین ویترین تجاری برای هر کسب و کاری است و میتواند نقش بسیار پر رنگی در بازاریابی اینترنتی داشته باشد . مزایایی که طراحی سایت برای مشاغل دارد و همچنین قابلیت بازاریابی اینترنتی باعث ارتقاء بخش فروش و مارکتینگ کسب و کارها شده است.
از این رو سفارش طراحی وب سایت در لیست اولویت های هر شرکت یا کسب و کاری قرار گرفته است.

صاحبان مشاغل میدانند که تعداد کاربران اینترنتی روز به روز در حال افزایش است . به همین دلیل ، داشتن یک وبسایت خوب در دنیای مجازی یکی از مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای کنید . وب سایت باید از نظر گرافیکی جذاب باشد و مهمتر از آن سایت باید مقیاس پذیر باشد یعنی بتواند در یک زمان ، تعداد زیادی از افراد را درون خود جای دهد . سایت باید به گونه ای طراجی شود که کاربران بتوانند به سادگی اطلاعات مورد نظر حود از ساتی را پیدا کنند . از این رو اگر شما در قزوین هستید و به دنبال یک شرکت طراحی سایت در قزوین هستید باید با بهترین شرکت طراحی سایت در قزوین آشنا شوید .

نیازمندی های استان قزوین در حوزه طراحی سایت

قزوین یکی از استان هایی است که در اطراف خود شهرک های صنعتی فراوانی دارد و در آنها ، شرکت و کارخانه های بیشماری وجود دارد . به همین دلیل ، به عنوان یکی از قطب های اقتصادی-صنعتی کشور شناخته میشود . برای اینکه کارخانه و شرکت ها بتوانند به صورت هدفمند در فضای مجازی فعالیت کنند ، نیامند یک وب سایت حرفه ای هستند . داشتن یک وب سایت به آنها این امکان را میدهد تا محصولات و نمونه کارهایشان را در آنجا به نمایش بگذارند تا بتوانند اعتماد بسیار از افراد را جذب کنند و هم بتوانند فروش خود را بیشتر کنند .

شاید میتوان گفت اکثر این شرکت ها نیازمند معرفی محصولات خود در سطح کشوری و جهانی هستند . داشتن یک وب سایت فعال ، پویا ، گرافیک مناسب و بهینه از ضروریات است که یک وب سایت باید داشته باشد . داشتن یک وب سایت باعث افزایش درآمد ، شناحته شدن در سطح کشور و دنیا ، ساده تر شدن برقراری ارتباط با مشتری و … از مزایای داشتن یک وب سایت هستند . به همین دلیل اگر یک شرکت یا کارخانه در استان قزوین دارید و به فکر توسعه کسب و کار خود هستید ، باید با بهترین شرکت طراجی سایت در قزوین آشنا شوید .

بررسی خصوصیات شرکت های برتر طراحی سایت

مطمئنا ، اولین پارامتری که به ذهن تمامی افراد برای سپردن طراجی سایت به یک شرکت میرسد ، سابقه و میزان تخصص است . توجه داشته باشید که منظور از سابقه ، سالهای فعالیت نیست . منظور ، تجربه و دانش شرکت طراحی سایت و تعداد پروژه هایی است که برای مشتریان در دامنه های مختلف انجام میدهد . شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت باید  پشتیبانی بلند مدتی را ارائه دهد و علاوه بر آن باید از نمونه کارهای مختلف و خوبی برخوردار باشد تا بتوانند از هه نظر ها نیاز مشتری را جذب کنند .

از دیگر ویژگی های حائز اهمیت در شرکت های طراحی سایت ، داشتن مهارت کافی در برنامه نویسی و توسعه سایت می باشد . مورد دیگری که میتوان به آن اشاره کرد و تقریبا برای تمامی مراجعه کنندگان بسیار مهم است ، قیمت مناسب و خدمات آن شرکت است . در ادامه به برخی از ویژگی هایی که شاید برایتان تازگی داشته باشد اشاره میکنیم :

 • شفاف بودن فرایند اجرا
 • تعهد زمانی
 • انعطاف پذیری در اهداف پروژه

مزایای ساخت سایت فروشگاهی ارزان برای کسب و کار ها

داشتن یک وب سایت میتواند مزایی زیادی برای شما داشته باشد .

برخی از این مزایا عبارتند از :

 • قعالیت و فرو 24 ساعته در 7 روزه هفته
 • برند سازی برای شما
 • قعالیت در زمینه تخصص
 • افزایش تعداد جامعه مشتریان ملی و جهانی

ضروریتی ندارد که فروشگاه اینترنتی شما ، مانند دیجیکالا عمل کند ؛ شما میتوانید به جای فروش انواع محصولات ، تنها یک محصول خاص بفروشید و فقط محصولات مرتبط به کسب و کارتان را بفروشید . همچنین میتوانید بر خلاف دیجیکالا ، تنها خودتان فروشنده سایت باشید . البته سایت های فروشگاهی این امکان را هم دارند که بتوانند تبدیل به یک مارکت پلیس شوید .

آشنایی با بهترین شرکت طراحی سایت در قزوین

جال در این قسمت از مقاله ، پس از دانستن ویژگی و مزایا شرکت های برتر طراحی سایت و همچنین ، نیازمندی های استان قزوین در زمینه نیاز به طراحی سایت ، به بهترین شرکت طراحی سایت در قزوین میپردازیم که دارای تمامی ویژگی های یک شرکت طراحی سایت موفق را دارد و میتواند شما را در به بهترین شکل ممکن راهنمایی کند . طبق تمام نیازمندی های بررسی شده در استان قزوین ، شرکت طراحی سایت پارسینه وب را میتوان به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن و همچنین انجام خدمات سئو در قزوین دانست است .

لازم به ذکر است که شرکت پارسینه وب علاوه بر ویژگی های ذکر شده دارای مزایای دیگر نیز می باشد؛ و مانند برخی از شرکت ها و یا فریلنسر های دیگر که صرفا به طراحی کردن سایت بدون خدمات جانبی می پردازند، نیست و تمامی خدمات طراحی سایت این شرکت بدون نیاز به برون سپاری صورت میگیرد.

در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره می کنیم :

 • مشاوره رایگان قبل از شروع پروژه
 • ارائه آموزش های رایگان مورد نیاز برای مدیریت سایت پس از تحویل
 • راهنمایی و دریافت مجوز های اینترنتی مانند اینماد و درگاه بانکی با کمترین زمان
 • دارنده مجوز های اتحادیه و صنف
 • ارائه خدمات سایت مانند هاست، دامنه و …
 • ارائه دهنده سامانه پیامکی با نصب و پشیبانی رایگان
 • نمونه کار طراحی سایت در قزوین و سراسر کشور

خدمات مرتبط به سایت در شرکت پارسینه وب

از بارزترین خدمات موجود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاور رایگان
 • طراحی وبسایت فروشگاهی، شرکتی و…
 • خدمات سئو سایت و بهینه سازی نتایج در جستجو گوگل
 • راه اندازی اپلیکیشن
 • خدمات پشتیبانی فنی

مشاور رایگان طراحی سایت

در حال حاضر یکی از مهم ترین و عمده ترین وظایفی که بر عهده مشاوران بازاریابی دیجیتال است مشاوره طراحی وب سایت می باشد. البته هر کاربری، قبل از اینکه فعالیت خود را در فضای مجازی شروع کند نیازمند این مشاوره می باشد. مشاور طراحی سایت حرفه ای مشاوره ای است که اطلاعات لازم اعم از نوع فعالیت تجاری کاربر، نوع مخاطبان کاربر، چگونگی معرفی خدمات و محصولات و نوع وب سایت مناسب کاربر را به دست آورد.

سپس با تجزیه و تحلیل این اطلاعات، پرکاربردترین و بهترین سیستم را برای ارائه به وب سایت کاربر مورد نظر، طراحی و اجرا نماید. متاسفانه امروزه بسیاری از کاربران، کار مشاوران طراحی وب سایت را مهم ‌نمی دانند و از قالب های آماده استفاده می کنند. در صورتی که کد نویسی یکی از مهم ترین عوامل برای سئو و بهینه سازی وب سایت ها است.

همان طور که اشاره نمودیم قبل از راه اندازی هر نوع فروشگاه و کسب و کار اینترنتی، نیازمند مشاوره طراحی سایت می باشید. چرا که حضور این مشاوران، از پرداخت هزینه های اضافه یا احتمال هر گونه اشتباهی در طراحی و اجرای وب سایت، جلوگیری می کند.

به طور کلی، مشورت کردن با افراد متخصص در همان زمینه، قبل از شروع هر شغلی، نتایجی بهتری خواهد داشت. این قانون برای طراحی وب سایت نیز حکم‌ می کند. یکی از مهم ترین تاثیراتی که یک مشاوره حرفه ای طراحی وب سایت بر روی روند کاری سایتتان می گذارد افزایش ترافیک سایت است.

بدون شک، هر کاربری با توجه با تجارت و کسب و کارش، انتظارات و ایده های مختلفی برای وب سایت خود دارد. که مشاوره طراحی سایت پارسینه وب، با دریافت این اطلاعات از کاربر، در تمام مراحل کد نویسی و طراحی سایت بر روی عملکرد تیم طراحی سایت، نظارت می کند تا بهترین خروجی و نتیجه به کاربر ارائه داده شود.

طراحی وبسایت

کلیه وب سایت های طراحی شده، باید ریسپانسیو باشند و با تمامی نمایشگرهایی که میتوان سایت را مشاهده کرد، سازگاری داشته باشند. تیم فنی پارسینه وب پایاپای با تمامی تکنولوژیهای روز دنیا در زمینه طراحی سایت، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه ی طراحی انواع وب سایت هایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، می باشد:

 • وبسایت فروشگاهی
 • وبسایت خبری
 • وبسایت شرکتی
 • وبسایت خدماتی
 • وبسایت فروش فایل
 • وبسایت شخصی

خدمات سئو سایت و بهینه سازی نتایج در جستجو گوگل

در زمانه ای که نسبت به گذشته می توانید با هزینه کمتری اقدام به راه اندازی یک وبسایت فروشگاهی یا خدماتی کنید موضوعی که می توانید شما را میان دیگر رقبا سرآمد کند دسترسی نزدیکترتان به نتیجه جستجوی کاربران است.با سئو و بهینه سازی می توانید بازدید و ترافیک بیشتری را نصیب خودتان کنید و در نتیجه درآمدتان به طرز چشم گیری افزایش پیداکند. خدمات سئو در قزوین و سراسر کشور به شرح زیر می باشد:

 • سئو تکنیکال
 • بازاریابی محتوا
 • لینک سازی
 • لوکال سئو
 • آنالیز و مشاوره
 • فرآیند انجام سئو

راه اندازی اپلیکیشن

داشتن اپلیکیشن به معنی دسترسی بیشتر و ارتباط عمیق‌تر با مشتری است. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشد، شما هم می‌توانید با ساخت یک برنامۀ قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید.

خدمات پشتیبانی فنی

پشتیبانی فنی سایت همواره یکی از مهم ترین نیاز های کارفرماها بعد از طراحی سایت است . با بهره گیری از این خدمات عملکرد سایت در هر لحظه رو به افزایش خواهد بود و از بروز مشکلات امنیتی و باگ ها جلوگیری میشود. در جهت بهبود عملکرد و تجربه رابطه کاربری سایت خود میتوانید به متخصصان شرکت پارسینه وب اعتماد کنید.

جمع بندی

طراحی یک سایت بسیار مهم است و در کسب و کار های اینترنتی حرف اول را می زند.اما بسیاری از افراد به دلیل هزینه های بالا طراحی سایت از این حرفه دست می کشند و به سراغ آن نمی روند.

شرکت پارسینه وب با توجه به این موضوع، با بیش از 900 پروژه موفق کوچک و بزرگ در این سالها در امور مختلفی مانند طراحی وب سایت های استاتیک، وب سایت های داینامیک، پرتال های خبری، برنامه نویسی انواع سیستم های مبتنی بر وب، برنامه نویسی های مبتنی بر اس ام اس، راه اندازی انواع فروشگاه اینترنتی و گرافیک و برنامه نویسی تحت ویندوز و … دارای تخفیفات ویژه خدمات وب سایت می باشد که راه اندازی کسب و کار اینترنتی را برای مشتریان خود سهل کند.
هر شخصی که دارای کسب و کاری است و یا حتی می خواهد اطلاعات خاصی را با دنیای وب با تمامی افراد کشور و جهان به اشتراک بگذارد، طراحی یک سایت حرفه ای گزینه ی خوبی برای آن ها می باشد.

آدرس : استان قزوین ، بلوار ولیعصر ، مجتمع اداری/تجاری نیایش  طبقه سوم ، واحد ۳۶۰

تلفن : ۰۲۸۳۳۹۹۱۰۳۳ و ۰۲۸۳۳۹۹۱۰۸۸

سایت : Parsineweb.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *